تبلیغات


برنامه نویسی $هک&آموزش&کتاب - كشف دایناسور عجیب الخلقه در آق بلاغ شهرستان مشكین شهر


برنامه نویسی $هک&آموزش&کتاب
 
ایران سرای من

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 اردیبهشت 1390 توسط برنامه نویسی&programming
برای دیدن به ادامه مطلب بروید.....
لاشه یک حیوان عجیب الخلقه و شبیه موجودات ماقبل تاریخ در حوالی روستای آق بولاغ از توابع شهرستان مشگین شهر توسط اهالی این روستا کشف شد.
لاشه این حیوان که بیشتر شبیه پرندگان گوشتخوار فیلم های علمی، تخیلی ( از نسل دایناسورهای پرنده ) می باشد توسط تنی چند از اهالی این روستا کشف شده است. لاشه این جانور تقریباً سالم بوده و شاهدان عینی حتی احتمال می دهند که تنها چند روز از مرگ این حیوان گذشته باشد.
این گزارش حاکیست که یکی از اهالی این روستا لاشه این جانور را پنهان ساخته و ماموران محیط زیست مشگین شهر در تلاش برای دست یابی به این لاشه می باشند. برخی از روستاییان می گویند لاشه این حیوان را از نزدیک مشاهده کرده اند و احتمال می دهند که این جانور در غاری در نزدیکی روستا می زیسته است.

مسوول و چند نفر از ماموران حفاظت محیط زیست مشگین شهر به این روستا مراجعه کرده و ادعاهای چندین نفر از روستاییان را مبنی بر مشاهده این جانور عجیب را استماع کرده اند. آنها همچنین به محل کشف این جانور مراجعه و شاهد آثاری از کشف شدن چنین موجودی در غار مورد اشاره روستاییان بوده اند.

اما تلاش خبرنگار سایت برای پیدا کردن این فرد و لاشه این حیوان بی نتیجه مانده ،اما توسط اهالی این روستا فیلم و عکس هایی که گرفته شده بود به دست ما رسیده است.

گزارش ها حاکیست مقام های محلی در شهرستان برای اطلاع از صحت و سقم این ماجرا بسیج شده اند و حکم جلب فرد پیدا کننده این حیوان که حاضر به تحویل این موجود نیست صادر شده است.
این لاشه بسیار شبیه نسل منقرض دایناسورها و پرندگان گوشتخوار ماقبل تاریخ است، بر اساس تحقیقات علمی آخرین نسل دایناسورهای پرنده موسوم به ‘تی رکس ‘ یا دایناسور ستمگر مربوط به دوره ‘کرتاسه ‘ در ۶۵ میلیون سال پیش می باشد.

خبرنگار سایت طی تماس تلفنی با رئیس محیط زیست این شهرستان نحوه اقدام این اداره در مقابل این موضوع را پیگیر شد :

حسین دهقانی رئیس اداره محیط زیست شهرستان مشکین شهر در مورد این پدیده نادر افزود: با گزارش هایی که در این مورد به دست آوردیم سریعا  اقدام کرده و پیگیر موضوع شدیم ، با پیدا کردن فرد جهت تحویل دادن لاشه این حیوان وارد عمل شدیم اما متاسفانه فرد با توجه به وجود عکس های اولیه گرفته شده از این حیوان منکر موضوع شده و حاضر به همکاری نشد ، اما برای دسترسی هر چه سریع تر به لاشه این حیوان مجبوریم از کانال های دیگری وارد عمل شویم تا هرچه سریع تر این موضوع روشن شود.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان مشکین شهر در پاسخ به سوال خبرنگار سایت مبنی بر وجود احتمال جهش ژنتیکی در این محل با توجه به فعالیت نیروگاه زمین گرمایی و وجود همچنین حیوانی با افزودن این نکته که تا این موجود به دست ما نرسیده و بحث کارشناسی روی این موضوع انجام نشده نمی توان هیچ اظهار نظری کرد ، همچنان ابهام را در این موضوع شناور کرد.

به گزارش سایت علاوه بر این ها گفته های اهالی این روستا حاکی از آن است که این موجود توسط فرد مذکور هنگام حفاری غیر مجاز در این محل با پیدا کردن غاری، این حیوان را نیز در این مکان پیدا کرده است، اما سالم ماندن لاشه این حیوان بر ابهام این موضوع افزوده و این احتمال نیز دور از ذهن نیست که وجود هوای کافی و شرایط محیطی در این محل موجب از بین نرفتن این حیوان شده است

 

 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

پیچک